تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 112 متری خوش موقعیت

فروش واحد 112 متری خوش موقعیت

1 هفته پیش در چابهار

متراژ
112
ساخت
1404
قیمت کل
‏85,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏758,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
**فروش واحد 112 متری خوش موقعیت (حافظ–قدس)**

112 متر خوش نقشه
دو خواب
سند تک برگ
هر طبقه فقط دو واحد (آرام و کم تردد)

دسترسی عالی از دو خیابان اصلی **حافظ و قدس**
نزدیک به تمامی امکانات رفاهی، مدارس و مراکز خرید

✅ مناسب سکونت خانوادگی یا سرمایه گذاری مطمئن

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
کارشناس و مشاور سرمایه گذاری املاک و مستغلات
خلیل الرحمن نظرزائی