ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 114 متری تیپ وسط B خرازی
فروش واحد 114 متری تیپ وسط B خرازی
1 هفته پیش در شهرک خرازی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
112
ساخت
1403
قیمت کل
15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
135,714,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
8
تعداد کل طبقات
29
شهرک خرازی
بلوک B
تیپ خواب کنارهم
بهترین نقشه شهرک
فول تجهیز
خاص ترین برج شهرک هوشمند
واحد مستاجر دارد تا برج 6
112 متر
ویو به سمت جنوب
آفتاب گیر عالی
نورگیر عالی
2خواب
واحد طبقه : 5
لابی شیک و مجلل
لابی من 24 ساعته
باند هلی پد
4 لاین آسانسور
شهرک دارای تمامی امکانات رفاهی میباشد
جهت اطلاعات بیشتر در مورد تمامی تعاونی های خرازی تماس حاصل فرمایید
املاک شهر اختصاصی ترین فایل ها در شهرک خرازی را
دارا میباشد
⭕️برای خرید و فروش ، اجاره با ما تماس بگیرید ⭕️
****املاک شهر ****
مشاور تخصصی منطقه 22
طباطبایی
***********
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت