ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد/114متری/محدودی خلیفه ی
فروش واحد/114متری/محدودی خلیفه ی
3 روز پیش در اهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
114
ساخت
1397
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
9,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
83,333,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐⭐املاک حسام⭐⭐
✨بروز ترین و جامع ترین فایلینگ املاک درسطح شهر اهر
✅114متر اپارتمان شخصی ساز
❌جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس
بگیرید وبا مراجعه به دفتر املاک اپارتمان مورد
نظر خود را خریداری نمایید❌
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت