تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 115 متر جنوبی اُکازیون فاز 1 سندتکبرگ

فروش واحد 115 متر جنوبی اُکازیون فاز 1 سندتکبرگ

2 هفته پیش در شهرک ریحانه

متراژ
115
ساخت
1387
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,043,000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⭐️با سلام، خانم پورحسن هستم مشاور و همراه شما برای خرید ملک مورد نظرتون
_______________________________________________
شهر مِهستان، بورس سرمایه گذاری ملک با سوددهی بالا و قدرت نقدشوندگی سریع

✴️قیمت کلی واحد 4.200 میلیارد می باشد
_______________________________________________
اطلاعات تکمیلی ملک :
✅️115 متر واحد دوخوابه برج طبقه 6
✅️بازسازی شیک صفر تا صد، ویو ازاد
✅️کابینت mdf، کمددیواری، کناف کاری
✅️گرمایش پکیج رادیاتور، کولر آبی
✅️آسانسور روشن پارکینگ انباری

✅️فاز 1، دسترسی اسان به امکانات روز
✅️مراکز خرید درمانی و خدماتی در دسترس
✅️اسناد و مدارک معتبر سندتکبرگ شش دانگ

❗️و بعلاوه واحد در رهن مستاجر به مبلغ 400 میلیون که از مبلغ کل کسر گردیده است.

اگر قصد خرید واحد رو دارید حتما با من تماس بگیرید، در هر بودجه ای در تمامی نقاط شهر بهترین موارد رو بهتون معرفی می کنم.

☎️منتظر شنیدن صدای گرمتون هستیم | رویال ملک