تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 116متری /مهرشهر/پلانی دلباز

فروش واحد 116متری /مهرشهر/پلانی دلباز

2 هفته پیش در مهرشهر اهواز

متراژ
116
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,460,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,931,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️بایک تماس خانه دارشوید ⭕️
مشاور شما رضامحمدی هستم
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
فروش واحد 116متری مهرشهر
خوش نقشه بدون عییب ونقص
سالن مربعی بدون پرتی
پلان بی نظیر بانور گیری مستقیم
فول هوشمند
کف80×80
با قابلیت رهن کامل تا900تومان
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
برای کسب اطلاعات بیشتر باما تماس حاصل فرمایید
املاک عرصه