تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 120 متر/نوساز/ تک واحدی/تکمیل/ نوروزیان

فروش واحد 120 متر/نوساز/ تک واحدی/تکمیل/ نوروزیان

1 هفته پیش در قزوین

متراژ
120
ساخت
1404
قیمت کل
‏16,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,833,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
شمالی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
کولر آبی
تعداد کل طبقات
4
4 طبقه
جای کولر ابی و گازی
پایانکار برج 10 سال 1404
چهار راه هشت بهشت/سه راه مفتح —————————————————————————-

مسکن قدس مشاور امور ملکی شما با دو دهه فعالیت در قزوین
شهید بابایی جنب کوچه. 5

ارادتمند :قدسی