ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 122 متری تکواحدی ط2 فاز 1
فروش واحد 122 متری تکواحدی ط2 فاز 1
1 هفته پیش در فاز 1 مهستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
122
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
34,426,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بخوانید ، بعد تماس بگیرید ...
122 متر مفید
طبقه 2 تکواحدی
2 خواب کمد دیواری
4 طبقه تکواحدی
2 تراس بزرگ عقب و جلو
پارکینگ مسقف سندی
انباری سندی
سال ساخت 1387
سند تک برگ آزاد
نما آجر 3 سانت
فوق العاده شیک و زیبا بازسازی شده ، بسیار خوش نقشه ، دوکله شمالی و جنوبی ، واحد از دوطرف نور خور عالی
ضمنا واحد مستاجر داره بمدت یکسال ، 200 میلیون پیش // 7 میلیون اجاره که مبلغ پیش از اصل مبلغ کسر میشود
⛔️ به هیچ عنوان دفاتر املاک تماس نگیرند ⛔️
بازدید یکروز قبل باید هماهنگ کنید ، بازید صبح ساعت 10 صبح الی 12
با مدیریت ارجمندی
مسکن هیوا
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت