تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 122 متری /پونک / سردارجنگل

فروش واحد 122 متری /پونک / سردارجنگل

11 ساعت پیش در سردار جنگل

متراژ
122
ساخت
1387
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏262,295,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
فروش واحد 122 متری

_122متر (3 خواب)

_طبقه اول سندی

_دارای پارکینگ و انباری و بالکن

_بسیار خوش نقشه و سالن قابل چیدمان

_دسترسی عالی به اتوبان ها و ایستگاه بی آر تی و مراکز خرید

_غرق نور

_محلیت بسیار قوی با بهترین دسترسی

_محله و خیابانی آرام

_ساختمانی تمیز با تاسیسات قوی

_بازدید مساوی قرار داد

برای دریافت واحد های مشابه تماس حاصل فرمایید