تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد/ 124 متر/ منطقه 11

فروش واحد/ 124 متر/ منطقه 11

3 روز پیش در زاهدان

متراژ
124
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,712,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خالق هستی...
⚜️⚜️خرید راحت و مطمئن⚜️⚜️
با
⚜️ دپارتمان املاک آلتون ⚜️

...... مشخصات واحد .......
✅124 متر✔️
✔️ طبقه چهارم ☑️
☑️ دارای تراس✅
✅ 3 خواب✔️

✅ کف سرامیک☑️
☑️درب اتاق ها،سرویس بهداشتی و حمام کیفیت عالی
✔️ با متریال عالی و بینظیر ✅
☑️ تحویل: 6 ماه آینده✔️
✅(( قرارداد محضری )).و(( ثبت سیستم)).
(( تنظیم قرارداد)). و (( جریمه بر عملکرد دیر کرد تحویل واحد))...☑️✔️
✅✔️ سازنده معتبر و بنام☑️
✔️☑️برای مشتری واقعی تخفیف پای معامله✅
⭕⭕ برای خاطر آسوده شما؛((نمونه و کیفیت کار های سازنده و همکار محترم در دسترس هست))⭕⭕
بازدید و اطلاعات بیشتر لطفا هماهنگ کنید..
مشاور: گرگیچ