تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 130 متری بهترین موقعیت گلسار

فروش واحد 130 متری بهترین موقعیت گلسار

1 هفته پیش در گلسار

متراژ
130
ساخت
1400
قیمت کل
‏23,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏181,538,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرمایش
فن کوئل
گرمایش
فن کوئل
تعداد کل طبقات
12
کد فایل 1277
موقعیت تکرار نشدنی
بهترین نقطه گلسار
ویو عالی
سالن بزرگ و قابل چیدمان
غرق نور
اتاقهای بزرگ
هر دو اتاق کمد دیواری
نگهبانی 24 ساعته
لطفا جهت کسب اطلاعات تماس بگیرید
ندانیکخواه املاک فردا