تائید
فروش مسکونیآپارتمان(فروش واحد 138 م نوساز کیلومتر 2.5 پاسداران)

(فروش واحد 138 م نوساز کیلومتر 2.5 پاسداران)

1 روز پیش در تهران

متراژ
138
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏15,870,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش / خرید / سرمایه گذاری مطمئن با املاک آسمان

اگر به دنبال معامله ای امن، فایل های خاص و مشاوره واقعی هستید، ما اینجاییم تا بهترین انتخاب را برای شما رقم بزنیم.
ارائه فایل های متنوع، قیمت گذاری اصولی، مشاوره صادقانه و همراهی تا پایان قرارداد.

✨ مناسب برای:

خرید و فروش
رهن و اجاره
سرمایه گذاری مطمئن
فایل های خاص و لوکیشن عالی
___________________________________
✔️واحد 138 متری دو قدمی خیابان پاسداران
✔️سه خواب یک خواب مستر
✔️طبقه 6 از 6
✔️آسانسور_پارکینگ اختصاصی_انباری
✔️متریال ساخت بی نظیر

برای بازدید و دریافت فایل های بیشتر تماس بگیرید.

مشاور:مشتاقی

«اعتماد شما، اعتبار آسمان»