تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 138 متری جنوبی در ولیعصر

فروش واحد 138 متری جنوبی در ولیعصر

2 روز پیش در تبریز

متراژ
138
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏27,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏199,275,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
کد آگهی: 43630
❉⊱•═══•⊰❉⊱•═══•⊰❉
فروش آپارتمان مسکونی در ولیعصر
مشخصات ملک:
متراژ: 138 مترمربع | طبقه: 5 | تعداد اتاق: 2
کل طبقات: 5 طبقه | تعداد واحد در طبقه: 1 واحد | سال ساخت: 1405
موقعیت: جنوبی | نوع ساخت: شخصی ساز | نوع سند: شش دانگ
معاوضه: مایل نیستم
آسانسور | پارکینگ | انباری | چشم انداز(ویو) | دوربین مداربسته
—————————————————
مشاورین امور ملکی شما در ملک تبریز
افراز دادور
————————————————
✨ با ملک تبریز، ملک رویایی تان را نزدیک تر ببینید ✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

ملک تبریز ۰۴۱۴۱۰۱ شعبه جاده باسمنج