تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 144 متری / زعفرانیه

فروش واحد 144 متری / زعفرانیه

1 هفته پیش در الغدیر قم

متراژ
144
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏12,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,416,000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
14
با سلام و عرض ادب
یک دستگاه واحد 144 متری دنج

نور دار و خوش نشین

3 خواب (یکخواب مستر)

آشپزخانه بزرگ

سالن دلباز