تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 146 متر / نوساز

فروش واحد 146 متر / نوساز

8 ساعت پیش در اقدسیه

متراژ
146
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏55,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏376,712,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️فروش آپارتمان 146 متر / تاپ لوکیشن

✅️بازدید = قرارداد