تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 148متر برج های مجلل ایزدیار فاز سه

فروش واحد 148متر برج های مجلل ایزدیار فاز سه

2 هفته پیش در شهرک گلستان

متراژ
148
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏33,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏228,716,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
درود

واحد 148 متر
3 خواب
لاندری،بالکن،پارکینگ،انباری
مشاعات آبی
زمین بازی
مهد و زمین کودکان
دارای مشاعات خاص در منطقه برای انواع برند

زمین کلنگی، واحد، مستقلات
در منطقه 22 شهرک راه اهن فایل های به قیمت موجود می باشد

جهت مشاوره (رایگان )
تماس حاصل فرمایید

مشاور امین شما
رامین