ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 150 متری لوکس با 2 پارکینگ موقعیت دریاچه
فروش واحد 150 متری لوکس با 2 پارکینگ موقعیت دریاچه
1 هفته پیش در شهرک گلستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
206,666,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
:
فروش واحد 150 متری لوکس – موقعیت دریاچه
واحدی زیبا، دنج و کم واحد در یکی از بهترین مناطق اطراف دریاچه.
ساختمان 4 طبقه 4 واحدی، با مشاعات بسیار تمیز و ساکنین سطح بالا.
مشخصات ملک:
• متراژ: 150 متر
• 3 خواب بزرگ و استاندارد
• نورگیر عالی و پلان بدون پرتی
• طبقه دلخواه (اعلام در تماس)
• 2 پارکینگ اختصاصی + انباری مجزا
امکانات ویژه ساختمان:
✨ لابی شیک و مدرن
✈️ لابی من 24 ساعته
پارکینگ اختصاصی برای هر واحد
انباری spacious
محیط آرام و کم جمعیت
موقعیت:
در بهترین لوکیشن محدوده دریاچه با دسترسی آسان به مراکز خرید، تفریحی و بزرگراه ها.
مناسب برای سکونت خانوادگی یا سرمایه گذاری با بازده بالا.
قیمت: 31 میلیارد تومان
جهت اطلاعات بیشتر یا هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت