تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 151 متری .برج شفق 24 و 25

فروش واحد 151 متری .برج شفق 24 و 25

1 هفته پیش در شهرک گلها

متراژ
151
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏14,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,033,000 تومان
طبقه
8
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
10
واحد 151 متری واقع در برج شفق 24 و 25
سند تک برگ
سازه ای لوکس و بی نظیر از سازنده بنام و مطرح استان البرز (مهندس مختاری)

امکانات برج شفق 24 و 25:
لابی لوکس و مجلل
لابی من 24 ساعته
دوربین مداربسته
3 لاین آسانسور( 2 لاین نفر بر و 1 لاین باربر)

پاک نهاد