تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 151متر /قیمت زیر عرف منطقه/ نوساز

فروش واحد 151متر /قیمت زیر عرف منطقه/ نوساز

4 روز پیش در باهنر

متراژ
151
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,549,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام یگانه معمار هستی

✔️ سرمایه گذاری مطمئن در بازاری پرنوسان
✔️ قابلیت رهن 1/300 تومان

✨ ویژگی ها و مشخصات این واحد :
• 151 متر
• تک واحدی
• نما فول سنگ با طراحی چشم نواز
• طبقه 5 ، نورگیری فوق العاده
• آشپزخانه فول کابینت هایگلاس
• به روز ترین امکانات
• موقعیت عالی و لوکیشن کم نظیر
• نقشه مهندسی و بدون پرتی
• سه خواب با ابعاد استاندارد و کمد دیواری سرتاسری

گزینه ای مطمئن برای سکونت آینده یا سرمایه گذاری بلندمدت

⏰ فرصت محدود – برای رزرو و بازدید از این واحد تماس بگیرید.

مشاور: جعفری
جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس پاسخگوی شما هستیم