تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 152متری 3خواب سندتکبرک دوپارکینک

فروش واحد 152متری 3خواب سندتکبرک دوپارکینک

2 هفته پیش در گرمدره

متراژ
152
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏95,394,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک سینا عضورسمی اتحادیه استان البرز

✅✅موسایی ✅✅✅املاک سینا

توضیحات

فروش واحد شیک 152متری درگرمدره. جنوبی

فروش 4واحد بسیار خوش نقشه ونورگیر درمنطقه آرام و روبه رشد درگرمدره جنوبی
این واحد ها درطبقه اول وسوم. وچهارم وپنچ واقع شده ودارای طراحی مدرن وسالن بزرگ قابلیت بهترین چیدمان عالی است

مشخصات ملک

متراژ،، 152متر
تعداداتاقها 3 خواب بزرگ
کف سرامیک لوکس
گرمایش ..پکیچ
سرمایش..کولرآبی
2 پارکینک اختصاصی .سندی
انباری مجزا. 8متری
2 لاین آسانسور
هرطبقه 4واحد فاصله هرواحد 10متر میباشد

✅✅✅طبقه اول داری دوحیاط خلوت به متراژهای 60متری و 20متری✅✅✅

پاگرد 20متری

هرواحد جداگانه بدون دیوار مشترک

استفاده ازبهترین متریال داخل واحد ودرساختمان

وضعیت ملک

واحد طبقه اول دررهن مستاجر میباشدبه مبلغ یک میلیاردو شیصد میلیون

سند دارد

موقعیت مکان عالی دسترسی آسان به اتوبان تهران .کرج محیطی آرام وخانوادگی..درگرمدره جنوبی

فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری یاسکونت دریکی ازمناطق خوش وآینده دار اطراف تهران .

جهت اطلاعات بیشتر بازدید حضوری تماس حاصل فرمایید