تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 158 متری ب قیمت ساحلی سرخرود

فروش واحد 158 متری ب قیمت ساحلی سرخرود

7 ساعت پیش در سرخرود

متراژ
158
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,772,000 تومان
طبقه
3
کد 205
فروش واحد مسکونی ساحلی در برج ساحلی
واقع در منطقه ی توریستی و برند سرخرود بلوار دریا
158 متر بنای مفید با پلان
2 خواب پکیج رادیاتور گرمایشی اسپلیت سرمایشی تراس بزرگ رو به دریا و قابل چیدمان پارکینگ اختصاصی و سندی
سند تک برگ
با مشاعات سرایداری و پارکینگ، آسانسور
خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر، قیمت و شرایط پرداختی تماس حاصل فرمایید
مهندس حسین رضائی