ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد 160 متری دو بر
فروش واحد 160 متری دو بر
2 روز پیش در اسلام آباد غرب
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
880,000,000 تومان
قیمت هر متر
5,500,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ مشاور املاک اخوان نورایی ⚜️
فروش واحد آپارتمان تک واحدی 160 متری محدوده فرمانداری
دارای 3 خواب ، دو بر نورگیر ، طبقه دوم ، پارکینگ بدون مزاحمت
تحویل برج 8
♦️ موارد بیشتر موجود می باشد ، جهت اطلاعات بیشتر به دفتر مراجعه حضوری فرمایید.
ـ
⚜️ مشاور املاک اخوان نورایی ⚜️
⚜️ بروزترین و معتبرترین بانک اطلاعات املاک اسلام آباد
⚜️ تنظیم و انعقاد هر نوع قرارداد رسمی و ثبت کد رهیگیری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت