تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 160 متری کریمپور

فروش واحد 160 متری کریمپور

3 روز پیش در زاهدان

متراژ
160
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏9,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,000,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
پلان مهندسی، دید عالی، نورگیری فوق العاده
انتخابی مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

✳️ 160 متری ( سه خواب )
✳️ نقشه فوق العاده و بی نقص
✳️ طبقه 4
✳️ متریال درجه یک
✳️ سازنده گرید A
✳️ مرحله گچ و سرامیک
✳️ تحویل برج 6

برای مطلع شدن از شرایط لطفاً تماس بگیرید

اخذ کد رهگیری در دپارتمان آلتون
مشاور و کارشناس فروش : علی جعفری