تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 163 متری طبقه 6

فروش واحد 163 متری طبقه 6

2 روز پیش در پاسداران

متراژ
163
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,822,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⁦(⁠๑⁠♡ املاک 101 ♡⁠๑⁠)⁩

-------
جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️
کد F 2368