تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 165 متری تک واحدی بی نظیر در پیام

فروش واحد 165 متری تک واحدی بی نظیر در پیام

2 هفته پیش در ایلام

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏11,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏68,484,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام؛

✴️ " گروه مشاورین املاک کاوه میرزابیگی"

✴️ فروش واحد 165 متری تک واحدی در پیام بهترین نقشه و متریال روز

✅ متراژ 165 متر
✅ واحد خشک
✅️ سال ساخت 1404
✅ طبقه دوم
✅️ جنوبی
✅ 6 طبقه تک واحدی
✅️ 3 خواب و مستر
✅️ آشپزخانه کثیف
✅️ آسانسور 8 نفره بهترین کیفیت
✅️ پارکینگ اختصاصی
✅ نورگیری عالی
✅ 2 تراس دلباز
✅ سازنده معتبر و خوش سابقه
✅ بهترین متریال و مصالح در ساخت
✅ نقشه مهندسی و چیدمان بی نظیر

✴️ جهت بازدید مشاوره و اطلاعات تکمیلی لطفا تماس بگیرید:

مشاور شما در حوزه املاک:

"کاوه میرزابیگی"