تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 168 متر 3 خواب

فروش واحد 168 متر 3 خواب

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
168
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,761,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️بازرگانی املاک مدرن تبریز⚜️
معتبر ترین و جامعترین فایلینگ املاک  در سطح شهر تبریز

✅دسترسی آسان
✅️شخصی ساز
✅️تک واحدی
✅️نورگیری عالی
✅️پکیج و رادیات نصب شده است
✅️با مشاعات تمیز و شیک
✅️فروشنده جدی
✅️برای سند 5 درصد نگه داشته خواهد شد

جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

همسو با مدرن=زندگی مدرن

                  
>>>> جهت اطلاع از فایل های هم رده تماس بگیرید.