تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 170 متری کلید نخورده پول لازم

فروش واحد 170 متری کلید نخورده پول لازم

2 هفته پیش در چو گیاه

متراژ
170
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏15,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏92,941,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
گرمایش
از کف
تعداد کل طبقات
5
•درود فراوان
فروش واحد 170 متری چوگیاه
سرویس بهداشتی ها خام
برای اطلاع از موارد مشابه با مشاوران ما در ارتباط باشید.
، دپارتمان خدمات ملکی نئوسازه

*انجام کلیه امور معماری و بازسازی،طراحی داخلی و نما،تهاتر و مشارکت، انجام امور حقوقی ملکی و خرید و فروش ملک همه در یک مجموعه*