تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد/ 175 متر / معلم / فول امکانات

فروش واحد/ 175 متر / معلم / فول امکانات

1 روز پیش در معلم

متراژ
175
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏26,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏151,428,000 تومان
طبقه
1
املاک انتخاب ، مسیر درست خانه شماست.

⚜یک واحد آپارتمان،صفر کلید نخورده⚜

✅متراژ: 175 متر
✅ تعداد خواب:3 خواب 1 مستر
✅ پارکینگ: اختصاصی
✅ آسانسور: دارد
✅ تراس: دارد
✅ طبقه:1/2/3/4
✅ مدارک: سنددار
✅ امکانات:فول امکانات:مطبخ،لاندری،هوشمند و...

⭕ قیمت هر متر : 150/000/000

تحویل ملک تا 2 الی 3 ماه آینده

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید ملک با بنده مجید ابراهیم زاده مشاور و کارگذار تخصصی منطقه، همه روزه از ساعت 10 الی 22 ارتباط حاصل نمائید.

املاک انتخاب به صورت تخصصی در هر زمینه با تیم مجرب و متعهد آماده همکاری جهت خرید، فروش و تهاتر انواع ملک و مستغلات میباشد.

آدرس دفتر:
بلوار دیلمان شرقی ، روبروی خیابان شیرخانی ،
*املاک انتخاب*

✨ با تعهد و شفافیت، تا روز قرارداد همراه شماییم ✨