تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 175 متری/فول مشاعات/فاز2 مهرشهر

فروش واحد 175 متری/فول مشاعات/فاز2 مهرشهر

19 ساعت پیش در مهرشهر - فاز ۲

متراژ
175
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏49,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
✔️فاز 2 مهرشهر ورودی از ارم

●1400 متر زمین
●12 واحد

●محله دنج جنب فضای سبز
●لابی مجلل
●مشاعات آبی
●سالن ورزش
●پلان مهندسی شده
●بالکن بزرگ
●پذیرایی پر نور
●3 خواب با یک مستر
●2 پارکینگ اختصاصی و سندی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید لطفا تماس حاصل فرمائید.

■املاک مهرشهرنشین