تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 178 متری شیرسنگی

فروش واحد 178 متری شیرسنگی

1 هفته پیش در همدان

متراژ
178
ساخت
1404
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
6
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
6
⚜️کارگزاری املاک آرمین⚜️

⏪منطقه فایل : آرام شرقی

✅متراژ بنا: 178
✅تعداد اتاق : 3
✅طبقه : 6
✅کل طبقات ساختمان:6
✅تعداد واحد در طبقه : 1
✅سال ساخت : 404
✅موقعیت ملک : جنوبی
✅پوشش کف : سرامیک
✅آشپزخانه : خشک
✅سایر امکانات : تک واحدی ٫ سند آماده انتقال
✅نوع و تعداد پارکینگ : دارد

✅مبلغ متری:17٫800٫000٫000
✅مبلغ کل : 100

کارشناس امورملکی: زنگنه

آدرس دفتر :همدان ابتدای آرام شرقی کارگزاری املاک آرمین