تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 2 خواب/110 متر/نوساز لوکس/باهنر

فروش واحد 2 خواب/110 متر/نوساز لوکس/باهنر

4 روز پیش در ریشمک

متراژ
110
ساخت
1402
قیمت کل
‏12,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏117,272,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
یه خونه خوب میتونه هرجایی باشه !

اگه دنبال یه خونه خوش نقشه و خوش قیمت میگردی ، این آگهی برای توئه!

______________________________
✅فروش واحد 2 خواب
✅110 متری
✅مالک منصف
واحد های مشابه در رنج قیمت و لوکیشن مختلف ... موجود میباشید

شفافیت در تمام مراحل معامله، اصل کاری ماست !
______________________________
✅ مشاور:فراز
✅ کد آگهی:21326

مورد مشابه در محدوده زرهی و جمهوری در همین رنج قیمت موجود میباشد

✅ کاملترین بانک اطلاعاتی املاک در شیراز
☎️ برای گرفتن مشاوره تخصصی، با ما در تماس باشید!

تمام خدمات ملکی و ساختمانی با دیجی ملک !!