تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 2 خواب سند دار تکمیل و تجهیز

فروش واحد 2 خواب سند دار تکمیل و تجهیز

1 هفته پیش در شهرک شهید بهشتی

متراژ
127
ساخت
1395
قیمت کل
‏14,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏114,960,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فروش واحد 2 خواب
به متراژ 127 متر
طبقه سوم
دارای سند تک برگ ملکی
خوش نقشه سالن بزرگ و دارای 2 خواب
دارای 2 تراس در خواب و سالن
دارای نورگیر عالی و واحد شرقی میباشد
2 واحدی و هر طبقه 2 واحد میباشد
لوکیشن عالی و در بهترین لوکیشن منطقه و برنامه بودجه
موارد مشابه موجود میباشد
املاک شمال غرب با 2 شعبه و 25 سال سابقه در منطقه در خدمت شما برای خرید و فروش اپارتمان و ... هستیم