تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 212متری با بهار خواب ججین

فروش واحد 212متری با بهار خواب ججین

1 هفته پیش در اردبیل

متراژ
212
ساخت
1404
اتاق
4
انباری
ندارد
قیمت کل
‏17,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,660,000 تومان
طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
با سلام
.واحد 212 متری دوبلکس
.سند آماده انتقال
.کف آماده به پارکت
.سه خواب تک مستر
.کف 160
.بهار خواب 52 متر
.آشپزخانه سرد و گرم
.بهار خواب دارای اتاق و مستر
.دارای حیاط بزرگ 70 متر
.ویو عالی
.لوکیشن بی نظیر
جهت بازدید و مشاوره به املاک مراجعه فرمایید
از همکاری با املاک معذوریم
مشاور شما : اروج زاده

املاک امید

به مدیریت مهندس : محمد پور