تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 230 متر طبقه 4 گلشهر جنوبی

فروش واحد 230 متر طبقه 4 گلشهر جنوبی

2 هفته پیش در بندرعباس

متراژ
230
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏29,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏130,000,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
پارکت چوب
تعداد کل طبقات
7
✨فروش واحد آپارتمان ✨

❇️ متراژ 230 متر 3 خواب ، مستردار
❇️ امکانات فول فرنیش / کابینت انزو یراق / یخچال و ماشین ظرفشویی تو کار برند و مارک بوش / هود و گاز برند ایتالیایی / میز بار / لندری / کلوزت / لندری / شیرآلات تو کار برند kwc / کف پارکت / دستگیره درب هوشمند/ ارتفاع سقف تا کف 2/90
❇️ نما و مشاعات ساختمان سنگ ( مدرن )
❇️ 7 طبقه 7 واحد طبقات، 4
❇️ پارکینگ و انباری دارد
❇️ سند تک برگ / سال ساخت 404
❇️ دارای نگهبانی ، روف گاردن ، ژنراتور برق
————_—————————————————-
آدرس : گلشهر جنوبی ساختمان