تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 360 متری 4 خواب در برج باغ فرشته پالاس

فروش واحد 360 متری 4 خواب در برج باغ فرشته پالاس

1 روز پیش در الهیه

متراژ
360
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
‏357,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏991,666,000 تومان
طبقه
8
وضعیت واحد
بازسازی نشده
برج باغ فرشته پالاس (الهیه)
نوساز کلید نخورده
لوکیشن دنج و مشجر با دو دسترسی از خیابان های فرشته و آقابزرگی
360 متر 4 خوابه سوپر لوکس
تراس بزرگ ، قابل چیدمان و کاربردی
سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS )
متریال درجه یک
با مشاعاتی بی نظیر (زمین تنیس، سالن اسکواش، بیلیارد، GYM، مجموعه آبی کامل و ...)
لابی مدرن
پارکینگ مهمان پارکینگ های سندی و قابل خرید
ساختمانی تکرار نشدنی در الهیه
خرید مستقیم و رزور بازدید از طریق دفتر فروش مستقر در مجتمع
رضایی - کارشناس دفتر فروش مجتمع مسکونی برج باغ: 22647444