تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 3خواب/املاک حافظ

فروش واحد 3خواب/املاک حافظ

3 روز پیش در سیرجان

متراژ
136
ساخت
1385
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏31,617,000 تومان
طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هو الممیت
✴️طبقه بالا(روی همکف)136 متر
✴️ورودی مستقل
✅سه خواب
✴️ اب،برق جدا،گاز مشترک
✴️ سند عرصه و عیان(40 درصد)
✴️ لاله
✅سال ساخت 1385
✴️املاک حافظ: تصمیم امروز ارامش فردا
✅بدلیل محدودیت دیوار, جهت اطلاع از لوکیشن پیام بگزارید
در قسمت پایین اگهی روی ⬅️ گزینه همه اگهی های کسب و کار بزنید و بقیه آگهی های املاک حافظ را مشاهده بفرمایید.
مشاور:بیگ زاده