ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
فروش واحد/55 متر/قولنامه ای/تمیز و شیک
فروش واحد/55 متر/قولنامه ای/تمیز و شیک
6 روز پیش در گلستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
55
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
38,181,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅فروش خانه نقلی با قیمت مناسب!
مشاور شخصی شما سلمانی
⏺️مشخصات:
⚜️55 متر خوش نقشه پذیرایی مربع و بزرگ
⚜️تک خواب
⚜️طبقه 1
⚜️3 واحدی
⚜️رو به نما
⚜️سال ساخت 1390
❌قولنامه محضری.
❌دارای مستاجر به مبلغ 250 میلیون رهن کامل تا دی ماه.
✔️فرصت طلایی برای خانه اولی ها.
☎️تماس بگیرید و بازدید کنید!
مشاور شخصی شما در تمامی امور ملکی،سلمانی.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت