تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 58 متری مینودر لوازم (املاک محمود)

فروش واحد 58 متری مینودر لوازم (املاک محمود)

2 هفته پیش در قزوین

متراژ
58
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,413,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
تک خواب استاندارد و نورگیر ✅
پارکینگ مسقف سندی با امکان پارک 2 خودرو✅
بازسازی صفر تا صدی تا پیچ اخر✅
مشاعات عالی و درجه یک و تمیز✅
بسیار خوش نقشه بدون حتی یک متر پرتی✅
همسایگان بسیار محترم و آرام✅
دارای پاسیو✅
✅امکان رهن تا مبلغ 500 میلیون
سند تک برگ و امکان انتقال بروز
⚜️مالک بسیار محترم و اهل معامله⚜️
—————————————————————
اعتماد شما اعتبار ماست
بهترین گزینه جهت سرمایه گذاری و سکونت
جهت بازدید با شماره ذکر شده هماهنگ کنید
مشاور شما:مهندس طاهرخانی
⚜️آدرس املاک: نوروزیان،بین حکمت 56 و 58 مشاور املاک محمود⚜️