تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 63متری طبقه اول مهندسی

فروش واحد 63متری طبقه اول مهندسی

20 ساعت پیش در شهر قدس

متراژ
63
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,238,000 تومان
طبقه
1
سلام وعرض ادب
میدونستی مشاور املاک ایده آل میتونه توی کمتر از 24ساعت هم خونتو بفروشه هم اجاره بده هم برات بخره واجاره کنه ؟
پس این فرصت از دست نده
فروش واحد طبقه ی اول مهندسی فاقد پارکنیگ واسانسور واقع در شهرقدس میدان بهاران خ مرزبانان خ نوروزی میباشد واحد فوق دارای
✅️کابینت وکمد دیواری mdf
✅️نقاشی شده
✅️قابلیت رهن تا 350ملیون تومان
✅️انباری
✅️سیستم گرمایشی بخاری واب گرم کن
✅️تک خواب وخواب تخت خور
✅️تراس
✅️کاغذدیواری شده
✅️کولر آبی
✅️دسترسی عالی به مراکز خرید درمانگاه ومدارس و...
✅️چیدمان عالی

بهم زنگ بزن
***
✅️با احترام مشاور شما سبحانی فر
✅️فایل های مشابه موجود است
آدرس دفتر :شهرقدس میدان بهاران ابتدای مرزبانان املاک ایده آل