تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 64متری/بازسازی شده/غازیان مجتمع ارغوان

فروش واحد 64متری/بازسازی شده/غازیان مجتمع ارغوان

1 روز پیش در معلم

متراژ
64
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,375,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅واحد توان رهن دادن تا مبلغ450میلیون را دارد جهت کسری مبلغ تون✅
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
✅وضعیت سند تک برگ و آماده انتقال می باشد✅
❌❌واحد فوق در مجتمع ارغوان است❌❌
✔متراژ:64متر مربع
✔طبقه سوم✅پله ها خیلی کم و استاندارد
✅4طبقه 8واحد هر طبقه2واحد✅
✔آسانسور:ندارد✅
✅پارکینگ: مشاع در فضای محوطه مجتمع✅
✔تعداداتاق:دوخواب✅
✔هر 2خواب کمددیواری:دارد
✅آیفون تصویری: دارد ✅
❌دارای نگهبانی24ساعته و محوطه سازی شده❌
❌محوطه دارای پارک کودک بازی و فضای سبز❌
دسترسی آسان به خیابان مراکز تفریحی و پارک و دریا
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
لطفاً جهت بازدید به مشاور املاک کامبیز مراجعه فرمایید0