تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 65متر جنوبی فول خ کاشانی

فروش واحد 65متر جنوبی فول خ کاشانی

1 هفته پیش در مطهری

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
قیمت کل
‏4,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,384,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
❌کد فایل:7419
فروش آپارتمان نقلی 65متری بسیار خوش نقشه خیابان کاشانی در طبقه سوم دارای پارکینگ انباری آسانسور چهار طبقه هر طبقه دو واحد سند تک برگ جهت دریافت وام مسکن و در صورت کسر بودجه 650 رهن کامل داده میشود.

❗️اطلاعات مربوط به فایل در قسمت نمایش همه جزئیات نوشته شده.

✔️آدرس دقیق ملک داده نمیشود،سوال نفرمایید.
✔️بازدید فقط به اتفاق خانواده امکان پذیر است.
✔️از طرف املاک(همکار) تماس گرفته نشود.
✔️ فایل مشابه نزدیک به بودجه شما موجود میباشد.
✔️ ساعت کاری دفتر: از 9 صبح تا 9شب.

⁉️مشتری عزیز ، بزرگوار و محترم قیمت هایی که اعلام میشود (فروش و اجاره) توسط خودمالکین میباشد،به هیچ عنوان املاک دخالتی در قیمت گذاری ندارد.
(لطفا نسبت به دفتر املاک و پرسنل ناراحت و گله مند نباشید و زود قضاوت نکنید)

☑️ مشاورین املاک زادگان - تاسیس 1369

آدرس املاک:
اسلامشهر-خیابان امام موسی کاظم-بین کوچه17و19