تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 65متری سند دار صالحیه

فروش واحد 65متری سند دار صالحیه

2 هفته پیش در بهارستان

متراژ
65
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,795,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
15
به نام خدا
✅65متر دو خواب فول امکانات خوش نقشه ابتدایی صالحیه
✅واحد های بزرگتر و کوچکتر هم داریم