تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 65متری طبقه اول

فروش واحد 65متری طبقه اول

1 هفته پیش در نسترن شرقی

متراژ
66
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,445,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,348,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
2
⚜️⚜️ هوالرزاق ⚜️⚜️
⚜️66متری
⚜️طبقه اول ا
⚜️دو خواب
⚜️هر طبقه دو واحد
⚜️رو به نما
⚜️سندار
⚜️پارکینگ و انباری سندی
⚜️کلا 4 واحد
⚜️بالکن
⚜️نیاز به بازسازی
⚜️اول کانال غربی
⚜️جهت بازدید تماس بگیرید
✅ املاک رضایت جامعترین فایلینگ خرید و فروش فردیس✅