تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 65متری نوساز در اطلس غربی

فروش واحد 65متری نوساز در اطلس غربی

2 هفته پیش در ملارد

متراژ
65
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏11,538,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
واحد آپارتمان به متراژ 65 مترمربع
خوش نقشه و نورگیر و نوساز
با مبلغ 140م در رهن مستاجر می باشد، که مبلغ فوق از کل ثمن معامله کسر می گردد.
کارشناس امور ملکی شما : محمدپور
دارای مجوز رسمی از اتحادیه مشاورین املاک
عضو رسمی اتحادیه ملارد کد عضویت 498
☆☆☆☆☆ آژانس مسکن طاها ☆☆☆☆☆
آدرس دفتر : سرآسیاب ، خیابان دکتر حسابی ، خ اطلس غربی ، نبش کوچه 45 ، پلاک 2295