تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 67 متری مناسب سرمایه گذاری و اجاره دادن

فروش واحد 67 متری مناسب سرمایه گذاری و اجاره دادن

6 ساعت پیش در ملایر

متراژ
67
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏14,925,000 تومان
طبقه
4
تحلیل سرمایه گذاری
آپارتمان 67 متری
- قیمت : توافقی
- سن بنا: 14 سال → هنوز قابل سکونت و اجاره دهی نیاز به بازسازی جزیی
- متراژ نقلی: واحدهای کوچک تر همیشه مشتری دارند (زوج های جوان، دانشجوها، کارمندان)
- موقعیت: جزو مناطق پرتقاضا است، مخصوصاً برای اجاره ، اونم میشه به عنوان واحد تجاری ، اداری به خاطر موقعیت جغرافیایی بر خیابان اصلی و وجود چند دفتر مرکزی شرکت ، اتحادیه پوشاک و...

سناریوهای سرمایه گذاری
- اخذ اجاره ماهیانه از مستاجر به عنوان درآمد کمکی

- نگهداری و فروش: با توجه به رشد قیمت زمین و آپارتمان های نقلی، افزایش ارزش ملک در 2 تا 3 سال آینده بسیار بالاست.

- بازسازی سبک: اگر واحد کمی نوسازی شود (رنگ، کابینت)، می تواند سریع تر اجاره برود یا با قیمت بالاتر فروخته شود

نتیجه
این واحد برای سرمایه گذارانی که دنبال سرمایه گذاری کم ریسک و نقدشوندگی بالا هستند، گزینه ای مناسب است. هم اجاره سریع می رود،هم فروشش راحت تر از واحدهای بزرگ است.

ساعت کاری:
صبحها : 10 تا 13
عصرها: 17 تا 20

راهنمای شما در حوزه املاک
حسین لهراسبی ، آسان مسکن