تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 68متری سنددارد

فروش واحد 68متری سنددارد

1 هفته پیش در گرمدره

متراژ
68
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,941,000 تومان
طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک سینا عضورسمی اتحادیه استان البرز

✅✅موسایی ✅✅✅املاک سینا

توضیحات

فروش واحد شیک 68متری درگرمدره.جنوبی

فروش یک واحد بسیار خوش نقشه ونورگیر درمنطقه آرام و روبه رشد درگرمدره
این واحد درطبقه 2 از4طبقه هرطبقه 2واحدواقع شده ودارای طراحی مدرن وسالن بزرگ قابلیت بهترین چیدمان عالی است

مشخصات ملک

متراژ،، 68متری
تعداداتاقها 2خواب بزرگ
کف سرامیک لوکس
گرمایش .پکیچ
سرمایش .کولر آبی
پارکینک ندارد اما جای پارک دارد
انباری مجزا
آسانسور
هرطبقه 2واحد

کل طبقات 4طبقه

استفاده ازبهترین متریال داخل واحد ودرساختمان

وضعیت ملک

مالک سکونت دارد

سند دارد

موقعیت مکان عالی دسترسی آسان به اتوبان تهران .کرج محیطی آرام وخانوادگی .درگرمدره

فرصتی ایده آل برای سرمایه گذاری یاسکونت دریکی ازمناطق خوش وآینده دار اطراف تهران .

جهت اطلاعات بیشتر بازدید حضوری تماس حاصل فرمایید