تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 70 متری خواجه ها

فروش واحد 70 متری خواجه ها

3 روز پیش در بوشهر

متراژ
70
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,380,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏48,285,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام ایزد منان
فروش واحد 70 متری
طبقه اول
6 واحدی
درب ضد سرقت
مشاعات قابل قبول
دارای پارکینگ
لوکیشن خوب
خواجه ها نزدیک به ایستگاه اتوبوس
کنار امکانات رفاهی از جمله نانوایی و اب تصفیه کن
داخل خانه معمولی
سند تک برگ
زیر قیمت گذاشته شده به قصد فروش سریع.
تخفیف پای قولنامه هم داده میشه.