تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 72 متری

فروش واحد 72 متری

1 روز پیش در مهدیه

متراژ
72
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏4,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,111,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
20
واحد 72 متری در طلاییه قرچک
به تازگی بازسازی شده و بسیار خوش نقشه
آشپزخانه MDF با کیفیت به همراه تراس
تک خواب و کف سرامیک طرح پارکت
سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
طبقه 4 و دارای آسانسور
ساختمان 20 واحدی هر طبقه 2 واحد
جلوی ساختمان پر از جای پارک
♦️سند تک برگ و قابلیت دریافت وام