تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 74متر/ دو خواب /آماده تخلیه

فروش واحد 74متر/ دو خواب /آماده تخلیه

1 هفته پیش در باهنر

متراژ
74
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,567,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام یگانه معمار هستی

▪️لوکیشن واحد خیابان های صادقیه می باشد ▪️
▪️از دادن آدرس دقیق بصورت تلفنی معذوریم ▪️

✨ ویژگی ها و مشخصات این واحد :

• 74متر
• دو خواب
• چهار واحدی ، واحد بالا
• چهار درب
• آشپزخانه فول کابینت
• نقشه مهندسی و بدون پرتی
• سند تک برگ ، قابلیت اخذ وام
• دو خواب با ابعاد استاندارد و کمد دیواری سرتاسری
• دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی

⏰ فرصت محدود – برای رزرو و بازدید از این واحد تماس بگیرید.

مشاور: جعفری

آدرس دفتر : باهنر، بلوار معلم ، خیابان آموزگار اصلی ، املاک سلطانی

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس پاسخگوی شما هستیم.