تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 75 متر تک واحد لاله ها حصارک پایین

فروش واحد 75 متر تک واحد لاله ها حصارک پایین

2 هفته پیش در شهرک سالور

متراژ
75
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,770,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,933,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
[ به نام خدا ]

⚜️ مشاورین املاک باما ⚜️

{ ثبت قرارداد در سامانه کاتب}
{ شناسه پروانه کسب 1080 }

○ فروش
○ واحد

✅️لوکیشن لاله ها ✅️

○ 75 متری
○ طبقه دوم
○ 2 خوابه
○ بالکن دار
○ قابلیت 300 میلیون رهن کامل که از مبلغ کل کسر میگردد
○ مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
○ دسترسی آسان به تمامیه مراکز و خدمات رفاهی
○ [ فروشگا،مدرسه،درمانگاه،داروخانه،ATM.. ]
○ مدارک : قولنامه معتبر کد رهگیری واگذارنامه قطعی
○ قابل استعلام از سامانه ثبت اسناد و املاک کشور
○ معاوضه با خودرو ایرانی خارجی

_ فایلهای مشابه در متراژهای مختلف مناسب با بودجه شما موجود میباشد _

_ برای ثبت فایلهای خود جهت فروش و اجاره باما درتماس باشید _

_

آدرس دفتر:
شعبه 1: اسلامشهر شهرک حصارک پایین خیابان رجایی بعداز نمایندگی ایرانخودرو نرسیده به نبش خیابان ایثار
شعبه 2: حصارک پایین سر لاله 2 روبروی بانک شهر

⚜️ مشاورین املاک باما ⚜️

✔️سپاس از نگاه گرمتون ✔️