تائید
فروش مسکونیآپارتمانفروش واحد 75 متری مسکن مهر

فروش واحد 75 متری مسکن مهر

13 ساعت پیش در کوی مهر

متراژ
75
ساخت
1398
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,040,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,866,000 تومان
طبقه
3
️املاک مقدم46 ️
با سلام
⭕️فروش واحد 75 متری در مسکن مهر⭕️
✅️2 خواب
✅️پارکینگ در محوطه
✴️مالکین محترم برای اجاره یا فروش واحد های خود با ما در ارتباط باشید ✴️
✴️در املاک مقدم با ارائه جدیدترین فایل ها در منطقه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم ✴️
املاک مقدم46